Denizköşkler Mh. Dr. Sadık Ahmet Cd. No:190/A 34315 Avcılar/İstanbul

Oto Deri Döşeme Fiyatları

Anasayfa » Oto Deri Döşeme Fiyatları

Oto deri döşeme fiyatları koltuk başına hesaplanarak araç sahibine sunulan bilgilerden biridir. Araçların deri döşeme ile kaplanması süreci araç sahibinin tercihine göre belirlendiğinden fiyatlar da seçilen deri kalitesinden tutun da koltuk tamir işlemlerine kadar çeşitlilik gösterebilmektedir.

Feba Deri ailesi olarak sunduğumuz tüm araç deri döşeme kaplama hizmetlerinde önceliğimiz müşteri memnuniyetini kazanmaktır. Yazımızın devamında oto deri döşeme fiyatlarını etkileyen faktörler, araçlarınızı deri döşeme ile kaplatmadan önce bilmeniz gerekenler ve bazı önemli bilgilere dair merak edilenleri inceleyebilirsiniz.

 

Oto Deri Döşeme Fiyatları Bilgisi Neye Göre Belirlenir?

Oto deri döşeme fiyat bilgisi üzerinde belirleyici olan bazı faktörler bulunmaktadır. Deri döşeme sadece koltukların deri ile kaplanması işlemi değildir. Aynı zamanda koltuklarda mevcut bir hasar varsa bu hasarın tamir edilmesi işlemi de döşemeye dahildir. Oto deri döşeme fiyatları üzerinde etkili olan başlıca faktörler şunlardır;

  • Araç koltuk tamiri süreci,
  • Tercih edilen deri kalitesi,
  • Suni ya da gerçek deri seçimi,
  • Döşeme kaplaması işçilik kalitesi.

Araçların koltukları zamanla eskiyerek deforme olabilir. Bu deformasyon süreci boyunca meydana gelen tüm eskime ve yırtılmalar deri döşeme öncesinde uygun bir şekilde tamir edilmelidir.

Deri döşeme işlemi öncesinde tamir edilmeyen koltuklar döşemeden kısa süre sonra döşemenin belirli bölgelerinde çökme ya da daha hızlı eskime sorunu ile karşı karşıya kalmanıza neden olabilir. Bu nedenle koltukların önce tamir edilmesi sonrasında döşenmesi gerekir.

Oto Deri Döşemesi Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Oto deri döşemesi yaptırırken dikkat etmeniz gereken ilk husus deri malzemenin kalitesidir. Ardından da döşeme yaptırdığınız firmayı özenle seçmeniz gerekir. Araçların deri döşeme ile kaplanması sürecinde hızlı ve kolay bir şekilde işlemin tamamlanması yeterli değildir.

Döşemenin ne kadar sağlam ve dayanaklı yapıldığı da önemli bir husustur. Döşeme yapan firmanın hassas ve dikkatli olması gerekir. İnce detaylara dikkat edilerek yapılan bir deri döşeme uzun ömürlü olabilir. Aracınıza deri döşeme yaptırırken aşağıda yer alan unsurlara dikkat etmeniz gerekir;

  • Suni deri ya da gerçek deri seçimi,
  • Tercih edilen deri malzemenin kalitesi,
  • Kaplama öncesinde tamirat işlemi yapılıp yapılmadığı,
  • Deri kaplama işleminin ne kadar sağlam yapıldığı.

 

Araçlarınıza Deri Döşeme Yaptırırken Dikkat!

Araçlarınıza deri döşeme yaptırırken tercih ettiğiniz firmanın kurumsal bir firma olmasına dikkat etmelisiniz. Kaliteli bir deri malzeme kullanılması döşeme işlemi sonrasında döşemenin daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

Birçok araç sahibinin sıkça yaptığı bir hata da kalitesiz deri malzeme ile yapılan uygun fiyatlı deri döşeme hizmetlerini almaktır. Bu işlem sonrasında kısa bir kullanım ile birlikte deri döşeme hemen zarar görerek deforme olacaktır. Araçlarınız için deri döşeme yaptırırken kaliteli deri malzeme tercih etmeye özen göstermelisiniz. Böylece aldığınız hizmetin çok daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Tıkla Ara