Denizköşkler Mh. Dr. Sadık Ahmet Cd. No:190/A 34315 Avcılar/İstanbul

Deri Oto Koltuk Döşeme

Anasayfa » Deri Oto Koltuk Döşeme

Deri oto koltuk döşeme uygulama alanında sıkça tercih edilen bir malzemedir. Deri malzemenin şık görüntüsü ve araç koltuklarında sağlamış olduğu yeni hissiyatı ile tercih edildiği bilinmektedir.

Feba Deri ailesi olarak sunduğumuz tüm deri oto koltuk döşeme hizmetlerinde kaliteli deri malzemeler ve alanında uzman döşeme ekiplerimiz ile hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Yazımızın devamında deri oto koltuk döşeme hakkında merak edilenlere, koltuk döşeme işlemlerinin nasıl yapıldığına ve neden deri malzeme tercih etmeniz gerektiğine dair bazı önemli bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

 

Araçlar İçin Deri Oto Koltuk Döşeme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Araçlar için deri koltuk döşeme işlemleri öncelikle koltuğun tamiratı ile başlar. Koltukların üzerinde bulunan herhangi bir deformasyon deri görünümünü olumsuz etkileyebilir. Bu nedenler ile koltukların genel görünümü incelenerek gerekli tamirat işlemleri yapılır.

Hasar gören koltukların hasarlarının tamir edilmesinin ardından hızlı bir şekilde döşeme işlemlerine başlanır. Döşenecek olan deri daha önce müşteri tarafından seçilmiş olan deridir. Ardından da deri döşemenin araç koltukları ile uyumlu bir şekilde kaplanması süreci başlar. Döşeme işlemi tamamlandığında son rötuşlar atılarak koltuklara araca yerleştirilir ve işlem tamamlanır.

 

Neden Aracınızın Koltuklarınızı Deri Döşeme ile Kaplamalısınız?

Deri döşeme araçların görüntüsünde büyük bir yenilik yapmak için ideal bir yoldur. Araç görüntüsünde meydana gelen değişim hem aracın daha yeni hem de daha sağlıklı görünmesini sağlayacaktır.

Deri döşeme yaptırmanın en hızlı ve pratik yolu ise işin uzmanından yardım almaktır. Döşenecek alanların tamiri ve döşeme işleminde dayanıklı, sağlam bir yol izlenmesi için uzman teknik ekiplerimize güvenebilirsiniz.

 

Oto Koltuk Deri Döşeme Yaptırmanın Avantajları

Oto koltuk deri döşeme yaptırmanın birçok avantajı vardır. Bu avantajlar ise kullanım yönünden rahatlık ve konfor sağlaması ile bilinir. Araçların koltuklarının, kapılarının, direksiyonlarının, vites topuzlarının deri döşeme ile kaplanması mümkündür.

Araçların deri döşeme ile kaplanması panel ile uyumlu bir renk ve araç içinin geneline yayılan bir döşeme işlemi olduğunda mükemmel bir görüntüyü elde etmenizi sağlar. Oto koltuk deri döşeme yaptırmanın başlıca avantajları;

  • Şık bir görünüm elde etme,
  • Yumuşak bir oturuş hissiyatı vermesi,
  • Döşeme üzerinde meydana gelen kirlerin kolayca çıkması,
  • Uzun ömürlü olması.

Koyu renkli arabaların iç kısımlarında açık renkli deri görünümü, açık renkli arabaların iç  kısımlarında da koyu renkli deri görünümü herkesin sevdiği bir opsiyondur. Aracınızın daha şık ve hoş bir görünüme kavuşması için deri tercihi yaparken renk seçeneklerini de değerlendirmeniz tavsiye edilmektedir.

Doğru renk ve kalite tercihinde Feba Deri ile kaliteli ürünlere hızlı bir şekilde ulaşabilir ve istediğiniz deri malzemeden kendi aracınız için uyumlu deri döşeme yaptırabilirsiniz.

Oto Deri Koltuk Döşeme Hizmetleri

Oto deri koltuk döşeme hizmetleri Feba Deri ailesi olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana sunduğumuz hizmetlerdir. Araçlarınızın koltuklarını yenilemek için deri döşeme tercih etmek birçok yönden sizin için faydalı olabilir.

Daha iyi bir görünüm, daha uzun ömürlü bir kullanım ve sağlıklı bir araç için araçlarınızı Feba Deri koltuk döşeme avantajlarından faydalanarak yenileyin. Araç içinde koltuk döşeminin yaratacağı görüntü farkına kendiniz şahit olun.

 

Oto Deri Koltuk Döşeme Hizmetleri Nereden Alınır?

Oto deri koltuk döşeme hizmetlerine doğrudan kurumsal firmamız Feba Deri üzerinden ulaşabilirsiniz. Araçların koltuklarında meydana gelen hasar ve eskimeleri ortadan kaldırmak için gerekli tadilat işlemleri sonrasında yepyeni görünen koltuklara deri kaplama uygulamaları ile ulaşabilirsiniz.

Araç koltuklarınızı profesyonel uygulama imkanları ile alanında uzman teknik ekiplerimize emanet edin. İstediğiniz deriyi istediğiniz şekilde araçlarınıza uygulamanın keyfini çıkarın.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Tıkla Ara