Denizköşkler Mh. Dr. Sadık Ahmet Cd. No:190/A 34315 Avcılar/İstanbul

Oto Deri Döşeme

Anasayfa » Oto Deri Döşeme

Oto deri döşeme yıllardır insanlar tarafından tercih edilen araçlara şıklık katmanın en kolay ve pratik yoludur. Deri malzeme görüntü itibari ile hem şık hem de lüks bir görüntü imkanı sunar. Araçların sürekli kullanımından kaynaklanarak meydana gelen araç içi deformasyonların giderilmesinde de deri döşeme tercih edile bir yoldur.

Deri döşeme yaptırarak araçların daha lüks ve sağlıklı bir görünüme kavuşması aracın içi için şarttır. Bu bağlamda oto döşemesi yaptırarak araçların istenen kalitede bir görünüme sahip olması mümkün olmaktadır. Yazımızın devamında Feba Deri uzmanlığı ile sunduğumuz deri döşeme hakkında merak edilen bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Oto Deri Döşeme Nasıl Yaptırılır?

Oto deri döşeme işlemleri aracın durumuna göre farklı adımlar ile gerçekleştirilen işlemlerdir. Araçların deri döşeme ile kaplanması sürecinde öncelikle araçta mevcut olan deformasyonlar değerlendirilir.

Koltuk, kapı, direksiyon, vites topuzu benzeri deri kaplama yapılabilecek alanlarda mevcut olan deformasyonlar tespit edilir. Ardından da deri döşeme işlemleri için hızlı bir şekilde ön hasar tespiti yapılır.

Hasar tespiti sonrasında aracın deri döşemesi yapılabilmesi için hasarların tamiri yapılır. Bir örnek ile açıklamak gerekirse araç koltuklarında mevcut olan oyuklar ve hasarların üzerine doğrudan deri döşeme yapmak döşemenin zamanla çökmesine neden olacaktır. Bu tarz sorunların ortadan kaldırılması için oto deri döşeme işlemlerinden önce mutlaka tamirat yapılır.

Tamirat sonrasında deri döşeme için derilerin koltuklar ile uyumlu bir şekilde kesilmesi ve hazırlanması süreci başlar. Koltukların tasarımına uygun bir şekilde hazırlanan deri malzemelerin montaj işlemleri gerçekleştirilir.

Deri malzemenin koltuk ile montajı sürecinde mutlaka uzman bir dokunuş şarttır. Derinin tam anlamı ile koltuğa oturması ve kullanım açısından zamanla sorun çıkarmaması için uzman firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Deri döşeme işlemi tamamlandıktan sonra son rötuşlar atılarak koltuk tamamen kaplanır. Kaplanan koltuklar tekrar yerine monte edilerek araç içi görünümün tamamen istenen düzeyde deri şıklığı ile buluşturulması olanaklı hale gelir. Deri döşeme işlemi tamamlanarak teslim edilir.

Oto Deri Döşeme Neden Yaptırılır?

Oto deri döşeme yaptırmak için birçok farklı nedeniniz olabilir. Aracınızın mevcut deri  kaplamasının zarar görmesi nedeni ile değiştirilmesinden tutun da kumaş koltukların şık bir görünüme kavuşmasına kadar farklı birçok nedenle deri döşemesi yaptırılmaktadır.

Araçların deri döşemelerinin yaptırılma sürecinde hızlı ve pratik bir şekilde hizmet alabileceğiniz kurumsal firmamız ile profesyonel deri döşemesi yaptırmanın ayrıcalıklarını uzun yıllar deneyimleyebilirsiniz.

 

Oto Deri Döşeme Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

Oto deri döşeme yaptırmanın avantajları kullanım rahatlığı ve kolaylığından ibarettir. Hoş bir görünüm ve şıklığı da unutmamak gerekir. Araçlarınıza deri döşeme yaptırarak elde edebileceğiniz bazı avantajlar;

  • Kolay silinebilir özelliği ile lekelere karşı daha dirençli bir kullanım imkanı,
  • Yumuşaklığı ile hoş bir oturma deneyimi,
  • Şık görüntüsü ile araç içi daha konforlu bir görüntüye sahip olma imkanı,
  • Dayanıklılığı ile uzun yıllar kullanım imkanı.

 

Oto Deri Döşeme Nerede Yaptırılır?

Oto deri döşeme işin uzmanı olan kurumsal firmamız Feba Deri avantajları ile yaptırabileceğiniz işlemlerden biridir. Onlarca çeşit deri seçeneği ve aklınıza gelebilecek birçok renk seçeneği ile aradığınız deri malzemeyi hızlıca kataloglarımızdan bulabilirsiniz.

İstediğiniz deri malzeme ve kalitesi ile araç içi görüntünüzü daha konforlu ve daha sağlıklı hale getirmeniz mümkün. Siz de araçlarınız için hızlı bir şekilde deri döşeme yaptırmak için hemen bir hizmet randevusu oluşturabilirsiniz. Oto döşemesinde güven ve kalitenin adresi Feba Deri ile tanışın.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Tıkla Ara