Denizköşkler Mh. Dr. Sadık Ahmet Cd. No:190/A 34315 Avcılar/İstanbul

Araba Koltuk Deri Döşeme Fiyatları

Anasayfa » Araba Koltuk Deri Döşeme Fiyatları

Araba koltuk deri döşeme fiyatları araçların döşenecek alanlarının genişliğine ve tercih edilen deri kalitesine göre çeşitlenmektedir. Feba Deri ailesi olarak sunduğumuz tüm koltuk deri döşeme hizmetlerinde doğrudan ve hızlı bir şekilde araçlarınıza yepyeni bir iç görünüm katabilirsiniz.

Araba koltuklarının deri döşeme ile kaplanması çoğu zaman eskiyen araç koltuklarını yenilemenin tercih edilen bir yoludur. Böylece araç iç paneli ile uyumlu yeni ve kaliteli bir koltuk görünümüne kavuşmak mümkün hale gelir.

Yazımızın devamında araba koltuk döşemelerinin nasıl yaptırıldığına, nerede yaptırılabileceğine ve renk seçimine dair merak edilenleri inceleyebilirsiniz.

 

Araba Koltuk Deri Döşeme Nasıl Yaptırılır?

Araba koltuk deri döşeme işlemleri alanında uzman firmalar tarafından parçaların teker teker döşenmesi ile gerçekleştirilir. Araba koltuk deri döşemesi yaptırırken aracın başka deri döşemesini yaptırabileceğiniz bölgeleri olduğunu da unutmamalısınız. Araç deri döşemesi yaptırabileceğiniz parçaları;

  • Araba koltukları,
  • Araba direksiyonu,
  • Araba ara koltuğu,
  • Araba koltuk başları,
  • Araba kapılarının kaplanabilen bölümleri.

Araba koltuk deri döşemesi öncelikle mevcut koltuğun tamir edilmesi ile yapılır. Koltuk tamiri yapıldıktan sonra tercih edilen derinin kaplanması süreci başlar. Kaplamanın başlama ve bitiş noktaları koltukların görünmeyen alt kısımlarına gelir. Bu şekilde araba koltuk deri döşemeleri uygun tadilat işlemleri ile birlikte tamamlanır.

Araba Koltuk Deri Döşeme Nerede Yaptırılır?

Araba koltuk deri döşeme işlemleri mutlaka alanında uzman bir firma tarafından gerçekleştirilmelidir. Koltukların deri döşeme ile yeniden döşenmesi aracın görünümünde büyük bir farklılık oluşturacaktır. Araba koltuklarının yeniden ve yenilenerek deri döşeme ile kaplanması doğru bir şekilde gerçekleştirildiğinde memnuniyet garantisi olan bir işlemdir.

Araba koltuk deri döşemesi yaptırırken hızlı ve güvenli bir şekilde Feba Deri kurumsal firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Araba koltuklarının araç sahibi tarafından seçilen deri ile kaplanması talep edilirse araç kapılarına kadar genişletilebilen bir işlemdir.

 

Araba Koltuk Deri Döşemesi Renk Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Araba koltuk deri döşemesi renk seçimi araç ile uyumlu ve kullanışlı bir renk yönünden olmalıdır. Araç iç paneli ile uyumlu olan deri döşemelerinin yanı sıra sakin renkte olan araç iç panelleri için canlı deri döşemesi renkleri de tercih edilebilmektedir.

Aracınız için en uygun deri döşeme rengine Feba Deri renk kataloglarımızı inceleyerek ulaşabilirsiniz. Hızlı ve pratik bir şekilde koltuklarınızı istediğiniz deri kalitesinde ve istediğiniz renkte mükemmel bir görünüme kavuşturmak mümkün.

 

Araba Koltuk Deri Döşeme Fiyatları Ne Kadar?

Araba deri koltuk döşeme fiyatları döşenecek alanın büyüklüğü, tercih edilen deri malzemenin kalitesine göre değişmektedir. Siz de aracınız için en uygun deri koltuk döşeme malzemelerini seçtikten sonra araç deri koltuk döşeme fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve fiyat bilgisine ulaşmak için müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz. Araç marka ve modelini, deri döşeme yaptırmak istediğiniz bölge bilgisini vererek yaklaşık bir fiyat alabilir ardından detaylı deri seçimi sonrasında kesin bilgi de alabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Tıkla Ara