Denizköşkler Mh. Dr. Sadık Ahmet Cd. No:190/A 34315 Avcılar/İstanbul

Küçükçekmece Oto Deri Döşeme

Anasayfa » Küçükçekmece Oto Deri Döşeme

Küçükçekmece oto deri döşeme hizmetleri deri döşeme firmamız FEBA DERİ tarafından müşterilere sunulan hizmetlerden biridir. Küçükçekmece oto deri döşeme araçların içlerinde kullanılan döşeme malzemesi olarak deri, oldukça kaliteli, uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

Deri malzemenin araç içinde ortaya çıkardığı lüks görüntü ve konforlu kullanım imkanları ile tercih edildiği bilinmektedir. Yazımızın devamında deri döşeme hakkında merak edilen soruların yanıtlarına ulaşabilirsiniz.

 

Deri Döşeme Bakımı Nasıl Yapılır?

Deri döşeme bakımı araç sahiplerinin kendileri tarafından da yapılabilen bakımlardır. Deri döşemenin bakımını yapmak için fırça benzeri araçlar kullanılmamalıdır. Deri malzemenin kalitesine bağlı olarak bakım için tercih edilen malzeme de değişebilir.

Küçükçekmece Oto Deri Döşeme

Deri döşeme bakımında günlük olarak kullanıma yönelik bir bakım söz konusu ise doğrudan nemli bir pamuklu bez yardımı ile döşemeyi silmeniz yeterli olacaktır. Deri malzeme leke ve kirlerin kolayca ortadan kaldırılabileceği bir malzemedir.

Kimyasal maddeler kullanmadan ıslak bir bez yardımı ile döşemenin düzenli olarak silmeniz yeterlidir. Döşemelerde meydana gelen ağır lekelenmeler ve hasarlar için onarım ve periyodik bakım hizmeti almanız önerilir.

 

Deri Döşeme İşlemi Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

Deri döşeme işlemi yaklaşık olarak 3 iş günü ile 7 iş günü arasında tamamlanan bir işlemdir. Kullanılacak deri malzemenin elde hazır bulunması halinde daha kısa sürede de döşeme işlemi tamamlanabilir.

 

Deri Döşeme Kullanım Ömrü Ne Kadardır?

Deri döşeme kullanım ömrü ortalama olarak 20 yıl ile 30 yıl arasında değişmektedir. Araç içi deri döşemenin bakımı ve onarımı düzenli olarak yapıldığında kullanım ömrü uzatılabilmektedir. Aksi halde bakımsız kalan deri döşemenin, malzeme kalitesine de bağlı olarak kullanım ömrünün daha kısa olabildiği bilinmektedir.

Aracınızda tercih ettiğiniz deri malzemenin kalitesi, niteliği ve bakımı bağlamında kullanım ömrünü uzatmak ya da kısaltmak sizin elinizdedir.

 

Deri Döşeme Onarımı Nerede Yaptırılır?

Araçta bulunan deri döşemenin zarar görmesi halinde onarımı için yine bir deri döşeme uzmanına başvurulması gerekir. Araçlarınızda ortaya çıkan deri döşeme hasarları kullanıma bağlı ya da yanma benzeri nedenler ile de meydana gelebilir.

Deri döşemenin onarımı mevcut hasarın incelenmesi sonrasında gerçekleştirilebilmektedir. Bu bağlamda deri döşeme onarımı için uzmanlarımıza danışabilir ve ön muayene sonrasında döşeme onarımı hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Tıkla Ara